INDOORCYCLING & KRANKING: Fitness pro každého

Kranking® je ideální doplněk pro „speciální populace“ zahrnující i zraněné, fyzicky limitované, obézní, těhotné a stejně tak populace trpící osteoartritidou, nebo rehabilitující se z rakoviny prsu.

Kranking® pomáhá udržet nebo zlepšit aerobní vytrvalost během doby zotavující se ze zranění dolních končetin.

Kranking® je skvělý spalovač kalorií. Každý jedinec je schopen si kontrolovat intenzitu cvičení.

Kranking® nezatěžuje kotníky, kolena, kyčle a dolní část zad. Proto je vhodný i pro těhotné ženy, které mohou bezpečně cvičit během jejich těhotenství.

Studie ukázaly, že Kranking® může efektivně pomáhat ulevit při symptomech lymfedému jako častého vedlejšího efektu mezi těmi kteří podstoupili léčbu rakoviny prsu. Věříme, že ti kteří se musejí vyrovnávat s nějakým fyzickým omezením, nadváhou, stářím… by měli mít možnost si užít fyziologické, sociální i psychické benefity skupinového cvičení.

Objevování atleta v každém z nás:

Desítky miliónů lidí na celém světě mají nějaké zdravotní omezení. Fitness centra pro ně mohou být skličující prostředí. Možností pro tyto sportovce je málo a skupinových cvičení ještě méně.

Kranking® program otvírá nové možnosti pro tyto lidi, kteří chtějí sportovat. Krankcycle® vytvořil nové tréninkové možnosti s novým fitness programem, který je efektivní, zábavný a dostupný.

Inclusive Fitness je silný rozvíjející se koncept soustředící se na rozvoj programu, vybavení a lidi s pohybovým omezením. Johnny G a Kranking® team jsou zavázáni podporovat a propagovat tuto ideu celosvětově.

Vyrobil: webees.cz s.r.o.